22.8 C
Скопје
00:20 - 18 јуни, 2024

(Фото) Џенифер Анистон изненади со изгледот, премногу ботокс: Што направила со лицето?

Џенифер Анистон (55) пристигна во Лос Анџелес за да ја прослави својата серија The Morning Show. Беше облечена во тесен фустан кој ѝ ја истакнуваше убавата фигура, но многумина се загледаа во нејзиното лице, прашувајќи се – што ѝ се случило со лицето?

Анистон секогаш негувала младешки изглед, а често истакнува дека редовно тренира.

„Претерала со ботокс и филери“ -гласи еден од бројните коментари на оваа тема.

Инаку, Џенифер откри дека вежба шест пати неделно и комбинира пилатес и јога, а ако не може да стигне до теретана, вози велосипед. Своевремено рече дека воопшто не јаде пржена храна, а повремено и пости.

Слични објави

(Фото) Брук Шилдс блесна на црвениот тепих на Тони Авардс: На нозете носеше папучки за на плажа порди операциите

еспресо

Цеца го искоментира гестот на Драгана Мирковиќ: „Фала Богу…“

еспресо

„Мојот зет ми е омилен во репрезентацијата“: По Анастасија и Цеца Ражнатовиќ замина во Германија да ја бодри екипата на Србија

Еспресо

Прослава во домот на Огњен Амиџиќ! Мина објави фотографија со бебето, а со емотивни зборови јавно му се обрати на сопругот

Еспресо

Дарко Велковски и Тамара Чуприна повторно станаа родители: Пристигна малиот Видан!

Еспресо

(Фото) Гоца Тржан објави провокативна слика од својот сопруг Раша: Вежбајте и праќајте им на вашите сопруги вакви фотографии

Еспресо
Се вчитува....