Tag : би-би-си

Народ гледа Слајдер

ВИДЕО | Добро е што не го избркале од работа: Водител на Би-Би-Си заборави дека е во живо, па погледнете што направи!

Васко Спасоски
Познатиот водител на вестите на „Би-Би-Си“, Бен Браун ги насмеа гледачите на тв-екраните, но и на социјалните мрежи за она што го направи пред камерите....
Ви Препорачуваме Лајфстајл Свет Сцена

Би-Би-Си поради нивниот настап досега доби 119 поплаки – „Што е следно, порнографија?“ (ВИДЕО)

Еспресо
Американската група „The Pussycat Dolls“ на крајот на февруари настапи во емисија на каналот Би-Би-Си 1, а нивниот настап се уште предизвикува бурни реакции кај...