Со месеци се тврди дека таа е новата девојка на Бред Пит, а актерката сега конечно раскажа за нивниот однос

Веќе неколку месеци кружат гласини дека холивудската легенда Бред Пит е во врска со колешката Алија Шокат, а сега таа реши да открие каков е навистина нивниот однос.

Американската актерка и уметница Алија Шокат (31) конечно ја отвори душата и проговори за односот со холивудскиот актер Бред Пит, со кого ја поврзуваат во последите неколку месеци.

Алија неодамна во интервју за „Vulture” признала дали е во врска со Пит.

„Не сме пар, ние сме само пријатели”, открила актерката и додала дека не ѝ се допаѓа тоа што постојано е следена од страна на папараци.

профимедиа

„Сето ова ми е премногу. Имам чувство како да стојам гола во училишен ходник и сите гледаат во мене”.

Шокат истакнала и дека се дружела со Бред Пит и за време на карантинот, но помеѓу нив нема ништо друго освен пријателство и не развиле никакви емоции во љубовна смисла.

instagram

Извор близок до нив рекол дека Бред и Алија често се дружат бидејќи живеат близу еден до друг, како и дека се запознале преку заеднички пријател и веднаш се зближиле како пријатели.

Слични објави

Сексот наутро ќе ве разбуди подобро од кафето

Igor

ЉУБОМОРА НА МОДНАТА ПИСТА: Наоми намерно ја сопнала Тајра, но сега сменила песна

Igor

Хедонист на годината во Македонија е Габриел Стибел

Igor

Познатиот музичар се ожени со другарката од детството

Igor

Џеј Ло му кажала дека не сака да му ги покаже градите и тоа ѝ го смени животот! (ФОТО)

Igor

ЛИЦЕТО СО КОНЦИ, ТЕЛОТО СО ЗАВОИ: Старлетата нема да престане со пластични операции (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

три × 4 =

Слични објави

Брејк стана татко по третпат – Овој пат на девојче!

Igor

Здрави протеински појадоци со јајца од рерна

Igor

Полнет модар патлиџан на турски начин (РЕЦЕПТ)

Еспресо

Емотивна исповед на Миле Кузмановски: Ќе беше жално да го оставам микрофонот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Нега на косата на природен начин

Igor

Отстранете ги отоците, подочниците и елиминирајте ги брчките со оваа едноставна маска од компири

Igor