17.8 C
Скопје
01:25 - 27 септември, 2023

Синот на Бекам заплака поради кавга со девојката (ФОТО)

Бруклин Бекам, 20-годишниот син на дизајнерката Викторија Бекам и пензионираниот фудбалер Дејвид, пред јавноста, а и пред родителите пред неколку месеци ја претстави својата нова девојка, 19-годишната Хана Крос.

Парот од тогаш секој момент го користи за да го помине заедно, но судејќи според последните фотографии кои испливаа во јавноста, во љубовта нешто не им цветаат баш рози.

profimedia

Имено, младиот пар е фатен во кавга во автомобил, при што Хана и Бруклин не можеле да ги задржат солзите, а изразите на нивните лица оставаат впечаток дека нивната расправија била и повеќе од остра. Која е точната причина за кавгата се уште не е познато.

Некои шпекулации наведуваат на тоа дека Бруклин под дејство на алкохол има проблеми со однесувањето.

profimedia

Откако Бруклин ја покажа својата нова девојка, медиумите не престануваат да го следат секој нивни чекор. Па така парот веќе неколку пати е забележан во дружбите на семејството Бекам, а внимание привлече и неодоливата сличност меѓу Хана и мама Викторија.

profimedia

Дека не е лесно да се биде девојка на наследникот на една од поранешните Спајсици и еден од најпозанатите светски фудбалери, Хана, се увери во повеќе наврати бидејќи ова не е прв пат на фотографиите да изгледа како „сите бродови да и потонале“.

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....