19.8 C
Скопје
00:52 - 27 септември, 2023

ГОЛИ ДЕВОЈКИ И ЧУДНИ ГОСТИ: Кралот на Инстаграм приреди несекојдневна журка

Американската интернет-ѕвезда Ден Близеријан приреди несекојдневна журка по повод Денот на марихуаната.

Покрај разголените девојки, имаше и уште еден неочекуван гостин. Во прашање е припитомена гризли-мечка. На Инстаграм тој објави снимка како ја храни мечката. За кратко време успеа да собере 9,2 милиони прегледи.

Но, не сите беа воодушевени. Имаше многу бесни коментари од активистите за права на животните кои сметаат дека популарната инстаграм-ѕвезда наместо да ја злоупотребува за журка, требало да помогне мечката да биде соодветно згрижена.

View this post on Instagram

When your girls hungry

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....