Џиџи и Мила носат македонски имиња: Кои ѕвезди ги сменија имињата?

Некои познати личности ги смениле своите имиња поради своите кариери.

Кејти Пери го направила тоа за да не се поклопи со Кејт Хадсон, а Џиџи Хадид сметала дека прекарот кој ѝ го дала мајка ѝ е позвучен за нејзината кариера како модел.

Погледнете го видеото и откријте ги вистинските имиња на некои од најголемите светски ѕвезди:

Слични објави

Хајди Клум растури: Кралицата на Халовин повторно со најдобар костим (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Ова не треба да го гледаат деца! Мадона објави провокативна снимка (ВИДЕО)

Igor

Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО)

Igor

Ништо од ТАЈНАТА ВЕНЧАВКА: Се омажи ќерката на Шварценегер (ФОТО)

Igor

Меган и принцот Хари денес слават прва годишнина од бракот: Ексклузивни фотографии кои досега не се објавени

Igor

Веднаш би посакале да ви напише казна: Запознајте ја Стефани, најатрактивната полицајка во нашата земја (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × пет =

Слични објави

Меган и принцот Хари денес слават прва годишнина од бракот: Ексклузивни фотографии кои досега не се објавени

Igor

Се сеќавате на АЛО АЛО? Еве како денес изгледа СЕКСИ КЕЛНЕРКАТА Ивет

Igor

Нумерологијата открива дали вашето име ви носи пари!

Еспресо

КАРЛЕУША ВО МОЌНО ИЗДАНИЕ: Им се обрати на „хејтерите“, а еве колку чинат хеланките кои ги носеше

Igor

И ЛЕПА БРЕНА ВО ТРЕНД: Пејачката снимена на улица, еве што правеше (ФОТО)

Igor

Ники Минаж се омажи за сексуален престапник! (ФОТО)

Igor