Ознака : мечка

Филм и ТВ

„Златна мечка“ за Хелен Мирен за животно дело на Берлиенале 2020

Еспресо
На филмскиот фестивал во Берлин, Берлиенале 2020, британската актерка Хелен Мирен ќе биде наградена со „Златна мечка“ за животно дело. Мирен за прв пат играла...
Лајфстајл Сцена

ГОЛИ ДЕВОЈКИ И ЧУДНИ ГОСТИ: Кралот на Инстаграм приреди несекојдневна журка

Igor
Американската интернет-ѕвезда Ден Близеријан приреди несекојдневна журка по повод Денот на марихуаната. Покрај разголените девојки, имаше и уште еден неочекуван гостин. Во прашање е припитомена...