19.8 C
Скопје
02:45 - 18 јуни, 2024

Ознака : журка

Наши ФациСлајдерСцена

Каде вечерва: На рап журка во „Вудсток“

М.П
Еве идеја каде може да се забавувате вечерва. Сцената е поставена и микрофоните се спремни. После долго време рап журките се враќаат во Скопје. Станува...
Наши ФациСлајдер

Каде вечерва: Во „Станица 26“ на тематска журка – Ги враќаме 2000-те

М.П
Журките во организација на Sure Shotz се добро познати низ Скопје, а и секаде низ Македонија. Негувајќи повеќе жанрови и додавајќи ја уникатната креативност од...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Бекстејџ направи супер журка за 15 роденден: Насмеани луѓе, преубави девојки, љубов во воздухот…и секако, награди!

Еспресо
Вчеравечер Скопје празнуваше со стил. Забавната емисија Бекстејџ го прослави својот 15. роденден, а на журката присуствуваше голем дел од македонска естрада, политичарите, спортисти, бизнисмени…Толку многу...
ЛајфстајлСцена

ГОЛИ ДЕВОЈКИ И ЧУДНИ ГОСТИ: Кралот на Инстаграм приреди несекојдневна журка

Igor
Американската интернет-ѕвезда Ден Близеријан приреди несекојдневна журка по повод Денот на марихуаната. Покрај разголените девојки, имаше и уште еден неочекуван гостин. Во прашање е припитомена...