10.8 C
Скопје
20:19 - 28 февруари, 2024

Ознака : Бекстејџ

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Бекстејџ направи супер журка за 15 роденден: Насмеани луѓе, преубави девојки, љубов во воздухот…и секако, награди!

Еспресо
Вчеравечер Скопје празнуваше со стил. Забавната емисија Бекстејџ го прослави својот 15. роденден, а на журката присуствуваше голем дел од македонска естрада, политичарите, спортисти, бизнисмени…Толку многу...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Тамара Тодевска ќе ја истетовира химната и тоа баш онаа строфа што ја заборави!

Васко Спасоски
Пејачката Тамара Тодевска (35) деновиве постојано изненадува со своите изјави по социјалните мрежи. Нејзината присутност во медиумскиот простор е секогаш актуелна. Така во нејзиното последно...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Актерот Милош Биковиќ има беровско потекло! (ФОТО)

Васко Спасоски
Изминатата година српската, но и руска кинематографија ја одбележа неговото име и презиме. Важи за миленик на регионалната публика, но и пример за младите актери...
Наши ФациСцена

Прашајте ги во живо Антониа и Иван – вечерва на Инстаграм!

Васко Спасоски
Како што веќе знаете, вчера и официјално стартуваше кампањата #Бекстејџседидома! Во рамки на неа вчера гостин на Миро Кацаров му беше Жаре Бербер во лајв...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Емотивна исповед на Миле Кузмановски: Ќе беше жално да го оставам микрофонот (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Емотивна исповед на еден од нашите најпознати фолк-пејачи Миле Кузмановски во естрадниот магазин „Бекстејџ“. Пејачот си ја отвори душата и зборуваше за својата прва сопруга...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Ова не ти е „Пајнер“: Водителот Миро Кацаров се скара со бугарска старлета во емисија (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Во вчерашното издание на естрадниот магазин „Бекстејџ“ гостуваше познатата старлета од Македонија, Драгана Спасовска и нејзината пријателка од Бугарија, Нора Недкова, која исто така важи...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Лозано: Да не се разбереме погрешно, не сум на ничија страна! (ВИДЕО)

Еспресо
„Не сум на ничија страна, политиката нека остане на политичарите“ – вака Влатко Лозаноски изјави за естрадниот магазин „Бекстејџ“ по бурата од реакции во врска...
Наши ФациСцена

Мицкоски првпат прозборе за приватниот живот: Повозрасниот син ме прашува дали е вистина кога нешто ќе прочита за мене! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски досега сме имале прилика да го гледаме само кога зборува за политика, но не и за приватниот живот. Во интервју...
ЛајфстајлСцена

Сопругата на Сашо Мијалков, Александра: Ме освои со неговиот шарм и харизма (ВИДЕО)

Igor
Естрадниот магазин „Бекстејџ“ направи интервју со примабалерината Александра Мијалкова, инаку на јавноста позната и како сопруга на поранешниот директор на Агенцијата за разузнавање – Сашо...
ЛајфстајлСцена

Водителката Миа Костова му кажа чао на „Бекстејџ“ (ФОТО)

Igor
Познатата и атрактивна водителка Миа Костова веќе некое време не ја гледате на тв-екраните како водителка на естрадниот магазин „Бекстејџ“ и за тоа има причина....