Ознака : Миле Кузмановски

Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Емотивна исповед на Миле Кузмановски: Ќе беше жално да го оставам микрофонот (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Емотивна исповед на еден од нашите најпознати фолк-пејачи Миле Кузмановски во естрадниот магазин „Бекстејџ“. Пејачот си ја отвори душата и зборуваше за својата прва сопруга...
Наши Фаци Сцена

За малку ќе пеев на погрешна свадба: Миле Кузмановски во Еден на Еден (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Големиот хит „Не кани ме“, настанал за само една ноќ, а целата приказна за оваа песна ќе ја раскаже Миле Кузмановски во Еден на Еден...