7.8 C
Скопје
20:08 - 20 февруари, 2024

Ознака : дејвид

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ова е фаталната Босанка која тврди дека водела љубов со Дејвид Бекам: Сексот траеше 15 минути

Еспресо
Нетфликс пред неколку дена премиерно го прикажа документарниот филм за поранешниот фудбалер Дејвид Бекам, неговиот живот и кариера, наречен „Бекам“. Она што привлече најмногу внимание...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Поранешната љубовница на Дејвид Бекам го прекина молкот по објавувањето на документарецот за фудбалерот

Еспресо
Во документарецот посветен на фудбалерот Бекам, сопружниците Дејвид и Викторија Бекам првпат ги коментираа неверствата на спортистот во раните 2000-ти. Поранешната љубовница на Дејвид Бекам,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Викторија Бекам за првпат за неверството на нејзиниот сопруг со неговата асистентка: „Најтешкиот период во мојот живот“

Еспресо
Во Лондон се одржа премиерата на документарниот серијал „Бекам“ за фудбалерот Дејвид Бекам. Во снимката сопругата на фудбалерот Викторија Бекам за прв пат зборуваше за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Дејвид и Викторија Бекам летуваат во Хрватска: Еве каде престојуваат и колку плаќаат

Еспресо
Семејството Бекам втора година по ред е во посета на Хрватска. Дејвид и Викторија се во брак 24 години и имаат четири деца – синовите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Тешкиот живот на Дејвид Бекам во Катар: хотел од 23.000 евра од ноќ, батлер и приватен готвач

Еспресо
„Го викаме Сер Дејвид, тој има апартман со базен и теретана толку голема што е како хотел во самиот хотел“. Повеќе од амбасадор, крал. Кралот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Викторија Бекам им подари на фановите фотографија од Дејвид во секси гаќи; Од Хрватска се „телепортираа“ во Позитано

Еспресо
По претојот во Хрватска, семејството Бекам дел од летниот одмор го поминуваат на Медитеранот. Поточно, Викторија и Дејвид Бекам се сега во Позитано, бисерот на...
СветСлајдерСцена

Каква е листата на желби за престојот на Викторија и Дејвид Бекам во Хрватска? Пош Спајс важи за многу пребирлива гостинка

Еспресо
Дејвид и Викторија Бекам оваа година слават 23 години брак, а фудбалерот ја израдувал сопругата со патување прво во Париз и Венеција, а потоа и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) ДЕЈВИД БЕКАМ, најзгоден свекор на светот – без да ја загуби „титулата“ на планетарен секс симбол

Еспресо
Со бајковитата венчавка на Бруклин Бекам и Никола Пелц, Дејвид Бекам ја доби титулата свекор. Но, без да ја загуби титулата на планетарен секс симбол....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Електричен „јагуар“ за НИКОЛ ПЕЛЦ и БРУКЛИН БЕКАМ од тато Дејвид во вредност од ПОЛОВИНА МИЛИОН ЕВРА

Еспресо
Бруклин Бекам и Никол Пелц сега имаат кабриолет со кој всушност пристигнаа на свадбата, а новото возило е слично на она на Хари и Меган....
СветСлајдерСцена

ЗАКАЖАНА СВАДБАТА НА СИНОТ НА БЕКАМ: Прескапа, ама сепак – „химна на љубовта, а не на богатството“

Еспресо
Британскиот модел Бруклин Бекам, син на Дејвид и Викторија Бекам, и младата актерка Никола Пелц сега се блиску до венчавка, а подготовките за венчавката течат...