20.8 C
Скопје
20:55 - 14 јуни, 2024

Ознака : јагуар

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Електричен „јагуар“ за НИКОЛ ПЕЛЦ и БРУКЛИН БЕКАМ од тато Дејвид во вредност од ПОЛОВИНА МИЛИОН ЕВРА

Еспресо
Бруклин Бекам и Никол Пелц сега имаат кабриолет со кој всушност пристигнаа на свадбата, а новото возило е слично на она на Хари и Меган....