17.8 C
Скопје
09:34 - 28 мај, 2024

Ознака : проблем

ЛајфстајлСекојдневие

Имате проблем со WIFI конекцијата во домот? Еве како да го решите проблемот без стручна помош

Еспресо
Ако рутерот ви се наоѓа во близина на некоја од овие работи, не е ни чудо што сигналот на безжичниот интернет ви е лош. Дебели...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

НЕПРИЈАТЕН МИРИС И ВКУС НА СЕМЕНАТА ТЕЧНОСТ: Еве со кои состојки може да го промените тоа

Еспресо
Исхраната може да влијае на мирисот на потта, плунката и другите телесни течности, како што е мајчиното млеко, па затоа има смисла да се претпостави...
СветСлајдерСцена

„Направивме глупава грешка“ – Џорџ Клуни откри поради што тој и Амал сега имаат проблем со децата

Еспресо
Џорџ Клуни се пошегува изјавувајќи дека тој и неговата сопруга Амал направиле „глупава“ грешка во одгледувањето на своите тригодишни близнаци Александар и Ела. За време...
Секојдневие

Имате проблем со постојано одложување на обврските? Еве како да престанете да го правите тоа!

Еспресо
За да бидеме сигурни дека ќе оствариме некоја цел, целта треба да биде паметно дизајнирана бидејќи со самото тоа знаеме колку може да очекуваме од...
Uncategorized

Том Круз посака да ја види ќеркичката Сури (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Том Круз (57) со години нема никаков контакт со својата ќеркичка Сури (13), која ја доби во брак со актерката Кејти Холмс (40). Од...
ЛајфстајлСцена

Дарко Лазиќ МОРА НА ПСИХИЈАТАР: Поради колкот има проблеми во СПАЛНАТА СОБА!

Igor
По сообраќајната несреќа од која едвај излезе жив, Дарко Лазиќ се соочува со нови проблеми кои се закануваат да му го уништат бракот. Тој ретко...
ЛајфстајлСцена

Овој градежник има сериозен проблем: „Никаде не можам да одам, сите мислат дека сум Бред Пит“ (ФОТО)

Igor
Холивудскиот актер Бред Пит со децении наназад важи за еден од најпопуларните светски актери и има армија фанови. Британецот, Нејтан Мидс, градежен работник, се најде...
Секојдневие

Имате проблем со митесери? Потребни ви се само две состојки и вашиот проблем е решен!

Igor
Ако некогаш сте се обиделе да ги извадите митесерите и тоа не ви успеало и притоа сте ја уништиле кожата, не грижете се – направете...
ЛајфстајлСцена

Сораја повторно во проблем: Возела во штикли, па со Ламбурџинито влетала во базен (ВИДЕО)

Igor
Сораја Вучелиќ на Инстаграм објави видео на кое се гледа што се случува кога возиш во штикли, а базенот е во близина. Старлетата објави видео...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Војводите од Сасекс на мета на критичарите: Соседите им прават проблем (ФОТО)

Igor
Војводите од Сасекс, принцот Хари и Меган Маркл повторно се најдоа на мета на критичарите и тоа се поради своите незадоволни соседи, меѓу кои многумина...