Сораја повторно во проблем: Возела во штикли, па со Ламбурџинито влетала во базен (ВИДЕО)

Сораја Вучелиќ на Инстаграм објави видео на кое се гледа што се случува кога возиш во штикли, а базенот е во близина.

Старлетата објави видео на кое се гледа како работници го вадат синото Ламбурџини од базенот.

– „Кога ќе ви се лизне штикличката од кочницата, па оди ламбо во базен“ – напиша Сораја со неколку смајлиња „расплакани“ од смеење.

Таа покрај ова видео напиша дека се наоѓа во Кан, откако неколку седмици беше во Марбеља од каде ги почасти следбениците со фотки со веројатно најмалото бикини во светот.

 

Слични објави

Миа Калифа е бесна: Моите 100.000 долари не пристигнаа во Бејрут и два месеци по експлозијата! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Цеца како Коштана: Сексуалните сцени кои Аркан сакаше да ги скрие (ВИДЕО)

Igor

Српскиот рапер Вук Моб запроси новинарка на негов настап (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ПРЕУБАВАТА КОСОВСКА АКТЕРКА со жежок фустан МАМЕШЕ ПОГЛЕДИ на фестивалот во Пула (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Стинг ја воодушевува публиката во Скопје

Igor

Девојката на Нејмар провоцира во секси костим за капење (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

3 × 2 =

Слични објави

За неколку дена доаѓа во Скопје, а велат дека ѝ бил љубовник на принцезата Дајана (ВИДЕО)

Igor

За нивната средба зборуваат сите: Прва заедничка фотографија на Купер и Шајк по раскинувањето (ФОТО)

Еспресо

Оваа “вештина” ви гарантира незаборавен секс!

Igor

Карди Би се пофали со милионската вила, а во неа има и колекиција пиштоли од 5 милиони! (ФОТО)

Слободен Печат

Анџелина Џоли и Бред Пит конечно постигнаа договор за образованието на децата: Се одлучија за „традиционален начин“

Еспресо

На 12 април ќе се случи „We Will Rock You“: Христијан Мицкоски во Еден на Еден (ВИДЕО)

Васко Спасоски