Ознака : ќеркичката

Ви Препорачуваме Свет Сцена

По еден месец откриено кое име Енрике и Курникова и го дале на ќеркичката

Еспресо
Поранешната тенисерка и пејачот Енрике пред еден месец го добија своето трето дете… Пејачот Енрике Иглесијас и неговата сопруга Ана Курникова конечно по пет недели...
Uncategorized

Том Круз посака да ја види ќеркичката Сури (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Том Круз (57) со години нема никаков контакт со својата ќеркичка Сури (13), која ја доби во брак со актерката Кејти Холмс (40). Од...
Лајфстајл Сцена

Рики Мартин и сопругот за прв пат ја покажаа ќеркичката (ФОТО)

Igor
Познатиот пејач Рики Мартин на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија од седуммесечната ќерка Луција. – Светлото на моите очи – напиша тој под...