11.8 C
Скопје
02:32 - 24 мај, 2024

Ознака : луција

Секојдневие

Од нејзините облини ќе ви застане здивот: Немојте да се срамите од своето тело (ФОТО)

Еспресо
Дали некогаш сте слушнале за Луција Јаворчекова? По овие фотографии сигурни сме дека ќе ја запаметите. Станува збор за поранешна словачка велосипедистка, која во 2018...
ЛајфстајлСцена

Рики Мартин и сопругот за прв пат ја покажаа ќеркичката (ФОТО)

Igor
Познатиот пејач Рики Мартин на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија од седуммесечната ќерка Луција. – Светлото на моите очи – напиша тој под...