Рики Мартин и сопругот за прв пат ја покажаа ќеркичката (ФОТО)

Познатиот пејач Рики Мартин на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија од седуммесечната ќерка Луција.

– Светлото на моите очи – напиша тој под фотографијата на која се наоѓа и неговиот сопруг, сликарот Јуан Јосеф.

Да потсетиме, Рики пред Луција ги посвои близнаците Валентино и Mатео, а секогаш истакнуваше дека најголема желба му е да има ќеркичка.

Погледнете ја слатката Луција…

View this post on Instagram

La luz de mis ojos #Lucia

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Слични објави

Шерон Стоун: „Ме удри гром, одлетав преку целата кујна и удрив во фрижидерот – среќна сум што преживеав“

Еспресо

Неверствата на принцот Вилијам: Престолонаследникот стана вистински мал роб на својата сопруга (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

По само две недели врска, Лејди Гага се омажила во тајност

Еспресо

Виолета од „Подобар живот“ на 58 години прошета во ПРОЅИРЕН ФУСТАН (ФОТО)

Igor

СЕ МАЖИ ЌЕРКАТА НА ЛЕНИ КРАВИЦ: На свадбата бил и Џејсон Момоа со храбар моден избор (ФОТО)

Igor

Тој си дозволи да ја изгуби косата, па тој ли ќе биде крал на Англија?

Igor

Остави Коментар

пет + 12 =

Слични објави

НЕТРПЕЛИВОСТ, ПОВРШНОСТ… Причини поради кои раскинуваат хороскопските знаци

Igor

Видео хороскоп за 30.05.2019, четврток

Igor

На Сораја не ѝ требаат воздушни перничиња: Ги провози градите во „ферарито“ (ФОТО)

Igor

ЕМИЛИ ДИКТИРА ТРЕНДОВИ: Би облекле ли ВАКОВ КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ? (ФОТО)

Igor

Мала астро школа: Каде да ја најдам мојата среќа?

Igor

Име кое никој не го очекуваше: Официјално објавено името на кралското бебе

Igor