18.8 C
Скопје
21:18 - 15 април, 2024

Ознака : откриено

Ви ПрепорачувамеСветСцена

По еден месец откриено кое име Енрике и Курникова и го дале на ќеркичката

Еспресо
Поранешната тенисерка и пејачот Енрике пред еден месец го добија своето трето дете… Пејачот Енрике Иглесијас и неговата сопруга Ана Курникова конечно по пет недели...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Откриено колку работат членовите на британското кралско семејство

Еспресо
Да се биде член на кралското семејство не е најлесната работа на светот барем судејќи според ТВ емисиите и филмовите, но колку всушност работат тие?...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Откриено како починал синот на шеикот – УЖИВАЛ ВО ДРОГА, ЖУРКИ И ОРГИИ (ФОТО)

Igor
Модниот дизајнер и синот на арапскиот шеик Султан бин Мухамед Ал Касими, пронајден е мртов во Лондон. Младиот шеик Калид бин Султан Ал Касими почина...