18.8 C
Скопје
06:55 - 13 јуни, 2024

Ознака : касими

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Откриено како починал синот на шеикот – УЖИВАЛ ВО ДРОГА, ЖУРКИ И ОРГИИ (ФОТО)

Igor
Модниот дизајнер и синот на арапскиот шеик Султан бин Мухамед Ал Касими, пронајден е мртов во Лондон. Младиот шеик Калид бин Султан Ал Касими почина...