26.8 C
Скопје
09:54 - 13 јуни, 2024

Ознака : калид

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) КРАЛИЦАТА НА БОЖИЌНАТА ЕУФОРИЈА: Мараја Кери објави нов божиќен хит

Ирена Трајкова
Овој период од годината е резервиран за дивата, поради чии хитови уште повеќе се радуваме на Божиќните празници. Тешко е да се поверува дека „All...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Откриено како починал синот на шеикот – УЖИВАЛ ВО ДРОГА, ЖУРКИ И ОРГИИ (ФОТО)

Igor
Модниот дизајнер и синот на арапскиот шеик Султан бин Мухамед Ал Касими, пронајден е мртов во Лондон. Младиот шеик Калид бин Султан Ал Касими почина...