25.8 C
Скопје
10:04 - 24 јуни, 2024

Ознака : Кирк Френклин

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) КРАЛИЦАТА НА БОЖИЌНАТА ЕУФОРИЈА: Мараја Кери објави нов божиќен хит

Ирена Трајкова
Овој период од годината е резервиран за дивата, поради чии хитови уште повеќе се радуваме на Божиќните празници. Тешко е да се поверува дека „All...