36.8 C
Скопје
18:11 - 19 јули, 2024

Ознака : 53 доживотни затворски казни

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Откриено како починал синот на шеикот – УЖИВАЛ ВО ДРОГА, ЖУРКИ И ОРГИИ (ФОТО)

Igor
Модниот дизајнер и синот на арапскиот шеик Султан бин Мухамед Ал Касими, пронајден е мртов во Лондон. Младиот шеик Калид бин Султан Ал Касими почина...