10.8 C
Скопје
20:47 - 28 февруари, 2024

Ознака : дале

Ви ПрепорачувамеСветСцена

По еден месец откриено кое име Енрике и Курникова и го дале на ќеркичката

Еспресо
Поранешната тенисерка и пејачот Енрике пред еден месец го добија своето трето дете… Пејачот Енрике Иглесијас и неговата сопруга Ана Курникова конечно по пет недели...
ЛајфстајлСцена

Мелани Грифит во бикини – Никогаш не би и дале 61 година! (ФОТО)

Igor
И во седмата деценија може да се пофали со фантастично, витко тело. Славната американска актерка Мелани Грифит веќе со децении е присутна на црвениот тепих...