11.8 C
Скопје
22:30 - 29 февруари, 2024

Ознака : антонио

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Шакира пред Пике беше во голема љубов со синот на претседателот на Аргентина: Поминаа 11 години заедно, а потоа ја тужеше за 250 милиони долари!

Еспресо
Колумбиската ѕвезда Шакира е во центарот на вниманието на сите светски медиуми поради раскинувањето со фудбалерот Жерар Пике, а зад себе има уште една неуспешна...
СветСлајдерСцена

(Фото) Салма Хајек со раскошно деколте изгледа фантастично на 56 години: Друштво ѝ прави Антонио Бандерас во моторџиски стил

Еспресо
Мексиканско-американската актерка Салма Хајек присуствуваше на премиерната проекција на филмот Мачорот во чизми: Последната желба. 56-годишната Салма Хајек им позираше на фотографите во елегантен бледо...
СветСлајдерСцена

Антонио Бандерас позитивен на коронавирус: Се чувствувам малку поизморено од вообичаено

Еспресо
Сакам да ве известам сите дека денес, 10-ти август, сум принуден да го прославам својот 60-ти роденден во карантин бидејќи се тестирав за Ковид-19 и...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Мелани Грифит и Антонио Бандерас: Се венчаа за две недели, се разделија по 20 години брак, но сè уште се добри пријатели

Еспресо
Антонио Бандерас и Мелни Грифит се запознаа на снимањето на комедијата „Too Much“, а истата година се венчаа и ја добија ќерката Стела. Актерот Антонио...
ЛајфстајлСцена

Мелани Грифит во бикини – Никогаш не би и дале 61 година! (ФОТО)

Igor
И во седмата деценија може да се пофали со фантастично, витко тело. Славната американска актерка Мелани Грифит веќе со децении е присутна на црвениот тепих...