Овој градежник има сериозен проблем: „Никаде не можам да одам, сите мислат дека сум Бред Пит“ (ФОТО)

Холивудскиот актер Бред Пит со децении наназад важи за еден од најпопуларните светски актери и има армија фанови. Британецот, Нејтан Мидс, градежен работник, се најде во голем проблем бидејќи многу наликува на славниот актер.

„Никаде не можам да одам. Не можам да купувам во продавница бидејќи сите се туркаат мислејќи дека сум Бред Пит“, изјавил Нејтан.

Поради неверојатната сличност со Бред Пит, Мидс признава дека луѓето од него често бараат автограм, како и дека сакаат да се фотографираат со него.

Не сум од оние фраери кои мислат дека се згодни и привлечни. Сум бил со многу девојки, но никогаш не сум сметат дека сум еден од оние мажи кои на сите им е привлечен, наведува Нејтан.

Тој истакнува дека му пропаднала врска затоа што личи на Бред Пит.

View this post on Instagram

😎 #bradpitt #youngbradpitt #lookalike

A post shared by Nathan Meads (@bradpitt_lookalike) on

Навистина и сметаше тоа што девојки стално ми приоѓаа и сакаа да се сликаат со мене, заклучува Нејтан, кој сега е во врска со девојка која нема проблем што Нејтан го мешаат со Брет Пит.

View this post on Instagram

😎 #bradpitt #youngbradpitt #lookalike

A post shared by Nathan Meads (@bradpitt_lookalike) on

Слични објави

Били Ајлиш откри зошто повеќе не ги чита коментарите на социјалните мрежи

Еспресо

Актерот Кирил Трајковски во карантин: Бил во Барселона со другар! (ФОТО)

Васко Спасоски

Погледнете каков ГРАФИТ доби ДУА ЛИПА во родното Косово (ФОТО)

Igor

Афера се откри пред камерите: Поранешната жена на Чарли Шин го изневери сопругот со колешка!

Еспресо

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

Igor

Првата дама на САД го прослави 50-от роденден! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

десет − 4 =

Слични објави

Роби Вилијамс по четврти пат стана татко: Бебето доби необично име

Еспресо

Приказната со Тамара Еклстон добива нов епилог: За време на апсењето носела идентични обетки! (ФОТО)

Васко Спасоски

ДНК гости на концертот на Сара Јо во Скопје – картите се распродадени! (ВИДЕО)

Igor

По 35 години решена мистеријата на плочата на Бајага, програмерите го дешифрираа записот (ВИДЕО)

Еспресо

Славниот актер му го спаси животот на Дикаприо!

Igor

Пробајте да не се насмеете! (ВИДЕО)

Еспресо