25.8 C
Скопје
18:14 - 25 јуни, 2024

Ознака : дека

Uncategorized

Кога немаш граница: Знаеме дека е згодна, но сега претерала со фотошоп, па изгледа смешно! (ФОТО)

Слободен печат
Англиската актерка и модел Елизабет Харли не е ниту сигурна ниту задоволна со својот изглед, па токму затоа пред да ја објави на Инстаграм својата...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Наоми: Прва признав дека сум зависник од алкохол и дрога, ни сега не водам чист живот! (ФОТО)

Igor
Наоми Кембел (49) е една од најпознатите манекенки и модели на сите времиња, а иако во мај 2020 година ќе наполни 50 години модните куќи...
ЛајфстајлСцена

БОЛИ ГЛАВА КОЛКУ Е ЗГОДНА: Никол Шерцингер (41) докажа дека трудот во теретана се исплати (ФОТО)

Igor
Славната пејачка Никол Шерцингер освен по своите вокални способности позната е и по неверојатната линија која ја одржува со секојдневните повеќечасовни тренинзи. Поранешната членка на...
Лајфстајл

ЖЕНИ, ОСВЕСТЕТЕ СЕ: Ова се сигурни знаци дека вашиот партнер НЕ Е ЗАЉУБЕН повеќе во вас!

Igor
Иако можеби ќе ви каже дека ве сака кога вие ќе му го кажете истото, тоа за жал не значи и дека така мисли и...
Лајфстајл

Меѓу вас нешто не е во ред – Јасни знаци дека вашиот партнер е несреќен!

Igor
Вашиот партнер се однесува чудно и имате чувство дека не е баш среќен како што знае да биде или пак некогаш бил. Се сомневате, но...
ЛајфстајлСцена

Овој градежник има сериозен проблем: „Никаде не можам да одам, сите мислат дека сум Бред Пит“ (ФОТО)

Igor
Холивудскиот актер Бред Пит со децении наназад важи за еден од најпопуларните светски актери и има армија фанови. Британецот, Нејтан Мидс, градежен работник, се најде...
Лајфстајл

За мажите е познато дека на секс мислат постојано, а еве колку често мислат жените!

Igor
Дури е познато и верувањето дека мажите помислуваат на секс на секои 7 секунди! Но, за овие „факти“ речиси и да не постојат цврсти докази....
ЛајфстајлСцена

Фановите убедени дека Бијонсе повторно е бремена (ФОТО)

Igor
Пејачката Бијонсе на својот Инстаграм објави неколку фотографии кои бројните фанови ги наведоа да размислуваат. Имено, сите се речиси убедени дека оваа ѕвезда повторно е...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Дадилката откри дека Анџелина на децата им дозволува да пијат алкохол (ФОТО)

Igor
Дадилката која со Анџелина и децата поминувала 24 часа дневно седум дена неделно, откри за американскиот магазин OK! дека актерката не може ги контролира своите...
ЛајфстајлСцена

Принцот Хари откри дека ќе има само две деца

Igor
Принцот Хари откри дека тој и Меган Маркл сакаат да имаат само две деца, и тоа со цел да ја спасат планетата. Војводата го откри...