11.8 C
Скопје
22:39 - 23 април, 2024

Ознака : шерцингер

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Никол Шерцингер „пука“ од сексапил: Сними спот во бикини од латекс (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Откако повторно ја собра заедно групата „The Pussycat Dolls“, пејачката со девојките работи со „полна пареа“. Во спотот кој сега го снимаат, девојките се појавија...
ЛајфстајлСцена

БОЛИ ГЛАВА КОЛКУ Е ЗГОДНА: Никол Шерцингер (41) докажа дека трудот во теретана се исплати (ФОТО)

Igor
Славната пејачка Никол Шерцингер освен по своите вокални способности позната е и по неверојатната линија која ја одржува со секојдневните повеќечасовни тренинзи. Поранешната членка на...
ЛајфстајлСцена

Секси медитација: Никол Шерцингер позираше во бикини и го покажа совршеното тело (ФОТО)

Igor
Пејачката Никол Шерцингер ужива на одмор во Италија, каде „пука“ од сексипил… Една од најубавите жени во светот, пејачката Никол Шерцингер (40) веќе со денови...
ЛајфстајлСцена

Никол Шерцингер (40) објави СЕКСИ ВИДЕО ВО БИКИНИ: Пејачката се разголе и покажа со што располага (ВИДЕО)

Igor
Никол со една видео снимка ги “запали“ социјалните мрежи. Пејачката Никол Шерцингер (40) објави секси видео во бикини и своите следбеници на социјалните мрежи ги...