Никол Шерцингер (40) објави СЕКСИ ВИДЕО ВО БИКИНИ: Пејачката се разголе и покажа со што располага (ВИДЕО)

Никол со една видео снимка ги “запали“ социјалните мрежи.

Пејачката Никол Шерцингер (40) објави секси видео во бикини и своите следбеници на социјалните мрежи ги почести со големи кадри.

Видеото на оваа пејачка за помалку од еден ден го погледнале повеќе од половина милион луѓе на оваа платформа, а таа иако влезе во 5-та деценија од нејзиниот живот може да се пофали со изглед на дваесетгодишна девојка.

Никол одмара на Хаваите па своите следбеници од таа дестинација ги поздравила во бикини, а на преден план биле нејзините огромни гради и секси задник.

„Љубов од Хаваите“ – напишала пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Love from Hawai’i ❤️

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Пејачката под ова видео добила бројни комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Слични објави

Ја напушти Македонија пред седум години! Погледнете како изгледа денес Александра Пилева ! (ФОТО)

Igor

Јелена Карлеуша им покажа среден прст на новинарите: Пејачката денес беше на суд поради ова… (ФОТО)

Igor

Бившата на Кајмакоски сними дует со синот на Ибуш Ибраимовски (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кетрин Зита Џонс се збогува со Кирк: Веќе ми недостасуваш!

Еспресо

Разголената Сораја повторно ги излудува фановите – „Тие си апсолутно совршенство“ (ФОТО)

Еспресо

Аца Лукас „смува“ Хрватка! Оваа убавица му се „пуштила“ на пејачот на Инстаграм, а погледнете како ја почнале романсата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

седумнаесет + деветнаесет =

Слични објави

Дневен хороскоп за 22 септември: Динамичен ден за Девиците, романса за Стрелците

Igor

Северина со едноставно селфи ги возбуди фановите: „Нереално си убава!“ (ФОТО)

Igor

Нема конкуренција и на 50 години! Наоми Кембел повторно позира во долна облека (ФОТО)

Igor

Меган Маркл конечно направи нешто што претходно ѝ беше строго забрането!

Еспресо

Кралицата Елизабета и принцот Филип се во брак 73 години, а малкумина знаат дека тие всушност се роднини

Еспресо

Жешко лето: Марјана Станојковска се „брчка“ во луксузен базен (ВИДЕО)

Васко Спасоски