19.8 C
Скопје
05:22 - 20 јули, 2024

Секси медитација: Никол Шерцингер позираше во бикини и го покажа совршеното тело (ФОТО)

Пејачката Никол Шерцингер ужива на одмор во Италија, каде „пука“ од сексипил…

Една од најубавите жени во светот, пејачката Никол Шерцингер (40) веќе со денови се наоѓа во Италија, каде е на одмор. Американската секс-бомба редовно на Инстаграм поставува фотографии од оваа европска земја, повеќето во костим за капење.

Овој пат, Никол се сликаше во розево бикини. На едната слика се гледа како медитира во истите, при што до израз дојде нејзиниот сексипил.

View this post on Instagram

Another year around the sun is approaching and I share these pictures in grace, gratitude and voluptuous celebration! I have struggled with my weight and image my whole life and I still do, but I’m just realizing as the moons go by to take it easier on myself. Life is too short. We spend too much time beating ourselves down as opposed to talking ourselves up. I realized I’m too grown up and need to not to be so hard on myself, I have to choose to embrace me and my body through all of its stages and seasons! This season I’m grateful for the body I’ve worked so hard for in the gym. Now I am rewarding myself by eating my weight in pasta here in one of my favorite places. Italy! ?? ? ♥️

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

А што да кажеме за следната фотографија, каде лежи на една карпа. Таа уште еднаш покажа дека изгледа прекрасно, а многу нејзини обожаватели кажаа дека таа е вистинска бомба.

View this post on Instagram

I see you with me. #aura

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....