БОЛИ ГЛАВА КОЛКУ Е ЗГОДНА: Никол Шерцингер (41) докажа дека трудот во теретана се исплати (ФОТО)

Славната пејачка Никол Шерцингер освен по своите вокални способности позната е и по неверојатната линија која ја одржува со секојдневните повеќечасовни тренинзи.

Поранешната членка на групата „Pussycat Dolls“ вешба шест дена во неделата, а нејзините тренинзи се состојат од комбинација на јога, бокс и кружен тренинг со висок интензитет.

профимедиа

Дека трудот и тоа како се исплати потврдуваат бројни голи фотки на Инстаграм профилот на Никол, а дека не се фотошопирани пејачката покажува секој пат кога ќе се појави во јавноста.

профимедиа

Оваа 41 годишна дама навистина знае како да заблеска, а така беше и пред некој ден кога беше видена пред еден ноќен клуб во Лос Анџелес.

профимедиа

Таа имаше силно затегната фризура и децентна шминка, а погледните кон неа беа сосема оправдани.

Слични објави

Во какво карантинско расположение е Викторија Лоба? Зависи од саатот!

Еспресо

Нова песна и уникатен музички спот: Лејди Гага ги почести фановите со нов хит! (ВИДЕО)

Еспресо

Коронавирусот продолжува да прекинува концерти: И „Rolling Stones“ ја откажаа летната турнеја (ФОТО)

Инстаграм

Лидија Вукиќевиќ топлес го запали интернетот: Актерката покажа како ужива во Македонија! (ФОТО)

Igor

Иги Азалеја се породила во тајност: Раперката откри дека има син

Еспресо

ПЕЈАЧКАТА ШОКИРА: Спијам со мајка ми, се дружам со принцот Хари…

Igor

Остави Коментар

тринаесет − 4 =

Слични објави

Видео хороскоп 03.10.2019, четврток

Igor

Операција „Рубикон“: Како Југославија ја открила наjголемата шпионска афера во историјата

Еспресо

Џеј Ло прошета со длабоко деколте, никој не можеше да го тргне погледот! (ФОТО)

Igor

УЖИВАЊЕ ВО СЕМЕЈНИОТ ДОМ: Цеца не знаеше дека ја снимаат, а еве кој ѝ правеше друштво во кревет

Igor

Единствениот кошаркар кој добил Оскар: Коби во емотивен говор пред две години објасни што му значи кошарката (ВИДЕО)

Еспресо

Цел живот верни на една фризура – Овие познати дами не го менуваат својот имиџ за ниедна цена (ФОТО)

Igor