Наташа Беквалац има ново момче: Пејачката доби преубав подарок и на Инстаграм напиша – „Те сакам“ (ФОТО)

Наташа Беквалац вчера го прослави својот 39 роденден, а една нејзина објава предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи, па се зборува дека таа има ново момче.

Беквалац покажала дека добила преубав букет цвеќе за роденден, кој веднаш го објавила на Инстаграм.

Фото: Инстаграм

Токму овој подарок таа го издвои од останатите, додека пораката која ја навела во опис на фотката, изненади многумина.

– „Те сакам“ – кратко и јасно напишала пејачката, без да наведе повеќе детали.

Слични објави

Сама на плажа: Дара Бубамара стигна во Грција и веднаш ги покажа своите „петки“ во тесно бикини! (ФОТО)

Го најавуваа како следниот Дикаприо или Мет Дејмон, а тој само „исчезна“

Еспресо

Постхумни албум и сингл на Авичи

Igor

Зошто косата постојано ви е сува?

Igor

Преубава и секогаш омилена: Денеска полни 52 години, а сигурно ќе ја препознаете по насмевката

Igor

Први кавгаџии – 3 хороскопски знаци секогаш спремни за расправија

Igor

Остави Коментар

15 + дванаесет =

Слични објави

Мали и вкусни банини колачиња

Igor

Џо Кокер го објави првиот албум, „Pink Floyd“ постигнаа ненадминлив рекорд и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Годините не ја запираат: Доли Партон на 75 години сака повторно да биде на насловната страница на „Плејбој“!

Еспресо

ЛИЖЕЛА сладолед па и се закануваат 20 години затвор

Igor

Шеќерот ПОТПОЛНО го исфрлил од исхраната – Тоа што појадува Јоксимовиќ ќе ЗАЧУДИ многумина

Igor

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Васко Спасоски