36.8 C
Скопје
18:08 - 18 јуни, 2024

Ознака : докажа

СветСцена

Адриана Лима докажа дека и без грам шминка изгледа прекрасно (ФОТО)

Еспресо
Една од најуспешните манекенки во светот, Адриана Лима, веќе многу пати докажа дека и без грам шминка е вистинска убавица. Згодната Бразилка папараците ја сликале...
ЛајфстајлСцена

Бијонсе со една објава докажа зошто е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Igor
Бијонсе една од оние личности кои на Инстаграм не објавуваат ништо некое време, а потоа прават вистински бум. Истата работа се случи и сега кога...
ЛајфстајлСцена

БОЛИ ГЛАВА КОЛКУ Е ЗГОДНА: Никол Шерцингер (41) докажа дека трудот во теретана се исплати (ФОТО)

Igor
Славната пејачка Никол Шерцингер освен по своите вокални способности позната е и по неверојатната линија која ја одржува со секојдневните повеќечасовни тренинзи. Поранешната членка на...
ЛајфстајлСцена

Карлеуша со ОВИЕ ФОТОГРАФИИ докажа дека меѓу неа и Душко СЕ Е ВО РЕД! (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша на социјалните мрежи го покажува идеалното семејство преку споделување на фотографии, иако се шпекулира дека се разведува. Пејачката на Инстаграм објави фотографии од...