Карлеуша со ОВИЕ ФОТОГРАФИИ докажа дека меѓу неа и Душко СЕ Е ВО РЕД! (ФОТО)

Јелена Карлеуша на социјалните мрежи го покажува идеалното семејство преку споделување на фотографии, иако се шпекулира дека се разведува.

Пејачката на Инстаграм објави фотографии од еден ресторан, каде уживала со Душко Тошиќ и ќерките Ника и Атина.

PRINTSCREEN/INSTAGRAM

На овој начин Јелена се обидува на сите да им даде до знаење дека во нејзиниот брак се функционира совршено.

PRINTSCREEN/INSTAGRAM

Сепак, фановите забележаа дека на ниту една фотографија Јелана и Душко не се еден покрај друг, туку одвоено се сликаат со децата.

Слични објави

Вака го правеле и пред 50 години! Рецепт за кремаст и сочен сутлиаш!

Igor

Сочен и превкусен колач со тиква

Igor

Ѕвездата од „Stranger Things“ помина низ тешка операција! (ФОТО)

Еспресо

„Дебела, омажи се за бел човек!” Плус-сајз манекенката добила ужасна порака, па ја објавила (ФОТО)

Igor

Еве како живее ќерката на Чолиќ: Уна е најпопуларна во друштво, има личен возач и често патува! (ФОТО)

Igor

Лукас објавува романтични фотки од одморот со новата девојка (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

1 × 1 =

Слични објави

„Не сум тешко болен“: Бора Чорба ги демантираше гласините дека му се ближи крајот!

Igor

„Placebo“ од балкон во Лондон испраќаат многу љубов: Луѓе, чувајте се меѓусебно!

Еспресо

Серијата „Sløborn“ го предвиде ковид-19 пред една година

Еспресо

Дали ја препознавате? Зад себе има турбулентен развод, а ја поврзуваа и со Бредли Купер

Igor

Хороскоп за 17 ноември недела, Биковите ќе сакаат да бидат сами, Девиците ги очекува нов бизнис ангажман

Igor

Како Тејлор Свифт се подготвувала за улогата во „Мачки“?: Облечена како мачка пие млеко од сад ставен на под

Слободен печат