Бијонсе со една објава докажа зошто е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Бијонсе една од оние личности кои на Инстаграм не објавуваат ништо некое време, а потоа прават вистински бум.

Истата работа се случи и сега кога ги објави фотките од „Shawn Carter Foundation” галата во Хард Рок Казиното во Холивуд.

View this post on Instagram

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Пејачката облекла тесен, светликав фустан кој ги нагласи нејзините топ облини, иако изгледа како да добила некој килограм повеќе.

Покрај фустанот комбинираше и топ торбичка во облик на милијарда долари, а косата ја остави во природното издание.

View this post on Instagram

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Фотките на Инстаграм во краток рок собраа милиони лајкови и коментари од фановите кои ја фалеа постојано.

Слични објави

Изгуби облог: Познатиот актер се фотографираше сосема гол

Igor

Познат рапер сковал план како да ги спои Клои Кардашијан и Бред Пит (ФОТО)

Igor

Софче Џорлева го победи коронавирусот – Нејзиниот син со порака до сите кои се уште не веруваат дека тој постои!

Еспресо

15 минути разговор: Дали би платиле за онлајн состанок со Кијану Ривс?

Еспресо

БИГ МАМА во прегратка на познат ТУРСКИ АКТЕР (ФОТО)

Igor

Фановите разочарани од дрскоста на Мадона: Кралицата никогаш не доцни, но и не наплаќа 600 долари за седиште

Igor

Остави Коментар

5 × два =

Слични објави

Славната холивудска дива повторно помина ноќ зад решетки (ФОТО)

Igor

ОТКРИЕНА ПРИЧИНАТА: Поранешниот сопруг бил насилен со Беквалац поради неверство со ОВОЈ тенисер

Igor

Единственото МОМЧЕ на Марија Шерифовиќ: Само еднаш го претставила, а после признала дека сака жени

Igor

Кога е вистинското време за купување чевли?

Igor

Луксузно одморалиште за вистинските љубители на зимата (ФОТО)

Еспресо

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Еспресо