Сите гледаа во нејзиното деколте: Бујната манекенка очигледно не носела градник (ФОТО)

Доделувањето на наградата „Revolve“ се одржа овој викенд во Лос Анџелес, а на црвениот тепих прошетаа некои од најубавите жени во светот на манекенството и модата.

Вниманието го украде и манекенката Кара Дел Торо која се одлучи за фустан со многу длабоко деколте под кој не носеше градник.

профимедиа

Кара е модел на престижната агенција „Elite Models“, а снимаше кампања за „Guess“. На Инстаграм ја следат повеќе од милион луѓе.

Оваа американска убавица не сокрива дека многу се гордее со своите облини.

View this post on Instagram

Sunday

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

View this post on Instagram

🖤 @boohoo

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

View this post on Instagram

Kara-bonara 🍝 top: @boohoo

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

Слични објави

Утре е „Свети Игнат“: Каков ќе ви биде утрешниот ден, таква ќе ви биде цела година

Слободен печат

Не им треба друштво: Овие хороскопски знаци уживаат кога се сами!

Igor

Топ 10 песни од Били Ајлиш кои секој вистински обожавател мора да ги слушне! (ВИДЕО)

Еспресо

И ТИТО му бил фан: Кирк Даглас во Југославија прокоцкал 100.000 долари за една ноќ (ВИДЕО)

Еспресо

НЕСЕКОЈДНЕВЕН ДЕЛИКАТЕС: Џем од домати и сланина (РЕЦЕПТ)

Igor

Пенелопе Круз блескаше покрај Бандерас на премиерата на филмот „Pain and Glory” во Лондон (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

6 − 1 =

Слични објави

СЕ НЕРВИРААТ ЗА СИТНИЦИ: Овие 5 хороскопски знаци може да полудат за секунда

Igor

Ротердам ќе биде домаќин на Евросонг 2021

Еспресо

Лејди Гага додека „јаваше“ обожавател падна од бината (ВИДЕО)

Igor

Храна што не треба да ја греете откако еднаш е зготвена

Igor

За среќа без последици: Мајката на Беквалац трчала по внукот и паднала на глава (ФОТО)

Васко Спасоски

Беше Џејмс Дин за својата генерација, сите го обожаваа: Една година без легендарниот Лук Пери (ВИДЕО)

Еспресо