И секси гого-танчерката (24) го остави Џони Деп (56), а ова е причината! (ФОТО)

Обвинувањата на сметка на актерот Џони Деп (56) од страна на неговата поранеша сопруга, Амбер Херд (33), се уште траат. Актерот поради таа е нон-стоп под лупа на јавноста.

Тоа негативно внимание и пречело на неговата сегашна девојка, гого-танчерката Полина Глен (24). Глен го оставила Деп и побегнала од Лос Анџелес во родниот Санкт Петерсбург, бидејќи секое медиумско внимание поради актерот ја исплашило и сакал да се тргне од се.

Таа ги спакувала работите и си заминала од заедничкиот стан во Лос Анџелес…

Џони и Глен во врска запловија во 2017 година, додека тој се уште беше во процес на развод од поранешната сопруга која го обвини за злоставување.

Имено, поранешната сопруга Херд во обвинувањето навела дека актерот психички ја злоставувал, односно ја тепал, влечел за коса, особено кога ќе се напиел. Актерот ги негираше сите обвинувања. Исто така тој ја тужел за клевета, но таа не се откажала и навела уште деатали за злоставувањето.

Фото: Профимедиа

– Цела ноќ пиеше и се дрогираше. Утрото кога ќе се разбудев ќе ме дочекаше и ќе почнеше да ме малтретира. Тој ден ме удри повеќе пати, ме плукаше, фрлаше со шишиња. Се плашев за мојот живот – рекла Амбер.

Слични објави

ХОРОР ВО КУЌАТА НА ЦЕЦА: Провалник останал со денови во подрумот, повторувал морничави зборови

Igor

Видеото во кое Борис Џонсон ја рецитира „Илијадата“ на старогрчки ги подели твитерџиите

Слободен печат

МИНИМАЛНО ПОКРИЕНА, А МАКСИМАЛНО СКАПА: Јелена Карлеуша во облека од 4.000 евра (ФОТО)

Igor

Обидете се: Одгледајте си храна во пластични чаши

Еспресо

Дневен хороскоп за 13 октомври: Нови познанства, љубов на прв поглед…

Igor

Не е секогаш убаво да сте познат: Џастин Тимберлејк нападнат среде Париз (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

1 × 5 =

Слични објави

Софија на јахта го покажа задникот, а сите се прашуваат дали постои побезобразно танга-бикини од ова (ФОТО)

Igor

Кристен Стјуард како Дајана во новиот филм за омилената принцеза

Еспресо

Џастин и Хејли се венчаа по вторпат, а пејачот се почести со часовник од 50.000 долари (ФОТО)

Igor

Модната колекција на Divaio пролет-лето 2019, наменета за мажи со стил

Igor

Секси тренд на Инстаграм поради самоизолацијата: Убавици позираат голи од своите домови! (ФОТО)

Еспресо

Кајли Џенер во средиште на скандал по обвиненијата што осамнаа на страницата на Форбс: Кралицата на карминот може да заврши во затвор!

Еспресо