Карлеуша во змиска кожа ја изненади јавноста (ФОТО)

Јелена Карлеуша е една од најдобро облечените на балканската јавна сцена, а тоа го покажа и со својата нова модна комбинација.

Во прашање е несекојдневен спој од топ сличен на бикини, панталони со висок струк и чизми со идентичен принт инспириран од змиска кожа.

Пејачката објави две фотографии во кои позира со оваа комбинација: најпрво една на која е фатена додека оди, а потоа и една во која на преден план е нејзиниот задник.

 

Слични објави

Згодниот инфлуенсер се тестираше за корона, а додека ги чека резултатите покажа што прави во карантин (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Ава Карабатиќ ја провоцира Колинда: „Ако ништо друго барем ПОУБАВА СУМ ОД НЕА!“

Igor

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ОДЛУЧИ: Само еден ќе го добие нејзиното богатство

Igor

Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Васко Спасоски

ПОЧИНА ПЕТ КЕЛИ: Музичкиот свет се збогува од легендата (ВИДЕО)

Igor

Се откажаа од шоубизнисот, а заработуваа стотици илјади долари: Погледнете со што се занимава менаџерката на Тоше Проески (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

три × три =

Слични објави

Семејството на Дујмиќ одлучи да ги донира неговите органи: Така и понатаму ќе живее

Еспресо

Ноктите сушете ги со фен, постои добра причина за тоа!

Еспресо

„Доделувањето беше премногу предвидливо и здодевно“: Гледаноста на Оскарите најниска во историјата!

Еспресо

Како да ги избегнете постојаните кавги со партнерот? Еве како…

Igor

Емотивна порака на Миа Костова: Запознав човек што го сакам повеќе од себе

Igor

„Седи долу, и во криминалот сум подобра од тебе“: Паднаа тешки зборови помеѓу Ана Николиќ и Раста! (ВИДЕО)

Васко Спасоски