Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Познатиот пејач Арон Картер е хоспитализиран од непознати причини, а по тој повод се огласи неговата мајка Џејн.

Имено, таа на Инстаграм профилот објави фотографија од пејачот од болница, што е секако потег кој шокираше бројни фанови.

– Мама ќе се погрижи за тебе, напиша таа.

https://www.instagram.com/p/B42tPt3F9JB/?utm_source=ig_embed

Да се потсетиме, Арон неодамна ги шокираше фановите, откако призна дека се соочува со сериозни психички проблеми. Во текот на гостувањето во една емисија тој покажа кесичка полна со лекови кои ги користи за, меѓу останатото, шизофренија, биполарно пореметување, манична депресија и акутна анксиозност.

Слични објави

Ви се случува и на вас? Честа појава по сексот која (најчесто) не треба да ве загрижува!

Igor

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Igor

Заборавивте важен багаж? Список на предмети што Ви требаат за на одмор

Еспресо

Жешко лето: Марјана Станојковска се „брчка“ во луксузен базен (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ПОЧНУВА СЕЗОНАТА НА ЛАВОТ: Периодов ќе им донесе среќа на ОВИЕ хороскопски знаци

Igor

Вашиот нов омилен оброк – Одлични палачинки со праз, сланина и спанаќ

Igor

Остави Коментар

петнаесет + девет =

Слични објави

4 хороскопски знаци кои е невозможно да бидат припитомени

Igor

Познатите на Вимблдон: Харелсон пиеше вино, Безос дојде со новата девојка (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за 27 март 2019, среда

Igor

Интервју со жртвата на актерот Горан Јевтиќ, Лука: Не сум единствен, тој сексуално вознемируваше уште две момчиња

Igor

Јапонска маска за лице: Изгледајте и до 10 години помладо

Igor

Во домот е само една обична мајка: Џенифер Лопез сподели прекрасна глетка од нејзината спална (ФОТО)

Еспресо