21.8 C
Скопје
00:27 - 18 јуни, 2024

Ознака : дозволува

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Дадилката откри дека Анџелина на децата им дозволува да пијат алкохол (ФОТО)

Igor
Дадилката која со Анџелина и децата поминувала 24 часа дневно седум дена неделно, откри за американскиот магазин OK! дека актерката не може ги контролира своите...