36.8 C
Скопје
17:35 - 18 јуни, 2024

Ознака : јасни

Лајфстајл

Меѓу вас нешто не е во ред – Јасни знаци дека вашиот партнер е несреќен!

Igor
Вашиот партнер се однесува чудно и имате чувство дека не е баш среќен како што знае да биде или пак некогаш бил. Се сомневате, но...
Лајфстајл

Јасни знаци дека во вашата врска веќе нема љубов

Igor
Сосема е нормално секоја врска одреден период да поминува низ криза, како и тоа дека е потребно да се вложи нешто повеќе труд, за љубовта...
Лајфстајл

Јасни знаци дека TOJ никогаш нема да ве запроси

Igor
Некои мажи имаат проблем со сериозното врзување, поради што ретко се женат за своите партнерки. Ви претставуваме кои знаци откриваат дека мажот нема брак на...