24.8 C
Скопје
15:22 - 30 мај, 2024

Ознака : убедени

ЛајфстајлСцена

Фановите убедени дека Бијонсе повторно е бремена (ФОТО)

Igor
Пејачката Бијонсе на својот Инстаграм објави неколку фотографии кои бројните фанови ги наведоа да размислуваат. Имено, сите се речиси убедени дека оваа ѕвезда повторно е...