18:12 - 20 април, 2024

Ознака : кембел

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Наоми: Прва признав дека сум зависник од алкохол и дрога, ни сега не водам чист живот! (ФОТО)

Igor
Наоми Кембел (49) е една од најпознатите манекенки и модели на сите времиња, а иако во мај 2020 година ќе наполни 50 години модните куќи...
ЛајфстајлСцена

Не остави да си замислувате како изгледа туку покажа се! Наоми Кембел во провокативна проѕирна комбинација (ФОТО)

Igor
Манекенката се потруди со стајлингот да ги засени сите присутни. Наоми Кембел предизвика голем број на коментари и позитивни и негативни. Таа на црвениот тепих...
ЛајфстајлСцена

Гола на јахта: Наоми Кембел со тело за восхит (ФОТО)

Igor
Една од најпознатите манекенки некогаш Наоми Кембел ги воодушеви сите следбеници и фанови. „Црната пантерка“ објави фотографија на која целосно гола се сонча на јахта....
ЛајфстајлСцена

Наоми Кембел има сериозен опсесивен проблем: „Не ми е гајле што мислите, тоа е за моето здравје“ (ВИДЕО)

Igor
Изгледа дека манекенката има проблем со вирусите и бактериите… Наоми Кембл е една од најпознатите светски модели која го пропатувала целиот свет. Авионите навистина се...
ЛајфстајлСцена

Кој би рекол дека ЦРНАТА ПАНТЕРКА е на само чекор од 6-та деценија: НАОМИ КЕМБЕЛ денес го слави 49-от роденден! (ФОТО)

Igor
Повеќе од јасно е зошто многу помлади манекенки и завидуваат на Наоми Кембел.. Една од најпознатите светски супермодели денес го слави својот 49-ти роденден. Наоми...
ЛајфстајлСцена

Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци (ВИДЕО)

Igor
Супермоделот Наоми Кембел (48) ја заврши љубовната романса со 23 години помладиот британски пејач Лиам Пејн (25), по само четири месеци врска. „Лиам и Наоми...