21.8 C
Скопје
07:59 - 24 јуни, 2024

Ознака : чекор

АстроЛајфстајлСлајдерХороскоп

Ги следи во чекор – Среќата им е најголем пријател на овие 2 хороскопски знаци

Еспресо
Среќата е нивен пријател број еден, а тие се големи среќници што токму со неа склучиле пакт. Овие хороскопски знаци секогаш се извлекуваат од проблемите...
АстроСлајдерХороскоп

Хороскоп за 25 јули, сабота – Среќата ќе ви биде наклонета и ќе ве прати на секој чекор!

Еспресо
Овен Во текот на викендот ќе ги смирувате односите, а фактот дека овие денови буквално „пукате“ од самодоверба може дополнително да ви помогне. Нагласен е...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кралицата се одмаздува чекор по чекор – Еве што и одзема на Меган Маркл!

Еспресо
По одземањето на титулата и барањето да ги вратат парите за трошоците од поправка на куќата на принцот Хари и Меган Маркл, кои се платени...
Лајфстајл

ОВАА ЖЕНА Е ПОДГОТВЕНА НА СЕ: Прво ги покажа градите, а сега отиде чекор подалеку (ФОТО)

Igor
На јавноста ѝ е веќе добро позната американската Јулија Роуз, која сред бејзбол натпреварот ги покажа голите гради, а сега отиде чекор подалеку и повторно...
ЛајфстајлСцена

Кој би рекол дека ЦРНАТА ПАНТЕРКА е на само чекор од 6-та деценија: НАОМИ КЕМБЕЛ денес го слави 49-от роденден! (ФОТО)

Igor
Повеќе од јасно е зошто многу помлади манекенки и завидуваат на Наоми Кембел.. Една од најпознатите светски супермодели денес го слави својот 49-ти роденден. Наоми...