Ознака : јулија

Лајфстајл

ОВАА ЖЕНА Е ПОДГОТВЕНА НА СЕ: Прво ги покажа градите, а сега отиде чекор подалеку (ФОТО)

Igor
На јавноста ѝ е веќе добро позната американската Јулија Роуз, која сред бејзбол натпреварот ги покажа голите гради, а сега отиде чекор подалеку и повторно...
Лајфстајл Сцена

МАКЕДОНСКАТА водителка во БИКИНИ: И во шестата деценија е во форма (ФОТО)

Igor
Нашите пејачки и водителки кои се во повозрасни години ретко се охрабруваат да им покажат на своите фанови како изгледаат во костими за капење. Тоа...
Лајфстајл Сцена

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Igor
Девојките од т.А.Т.У веќе извесно време не снимаат нови материјали, повремено настапуваат, имаат и соло кариери, но светот сè уште ги обожава. Јулија Волкова денеска...