25.8 C
Скопје
13:45 - 25 мај, 2024

Ознака : лена

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) По Прија, на Брена ѝ стигнува нова снаа во домот: Убавица, со стас и неверојатен глас

Еспресо
Можеби една од снаите на Брена (Александра Пријовиќ) исполни неколку балкански арени, но, рака на срце, и оваа другата (Лена Чолак) ја чека слична одлична...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Гоца Тржан со емотивна порака за роденденот на ќерката Лена: Се бореа за мојот живот, а јас гледав само во тебе! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ќерката на Гоца Тржан и Иван Маринковиќ вчера наполни 13 години, а пејачката со емотивна порака ги разнежни, но и ги расплака сите. Гоца на...
ЛајфстајлСцена

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Igor
Девојките од т.А.Т.У веќе извесно време не снимаат нови материјали, повремено настапуваат, имаат и соло кариери, но светот сè уште ги обожава. Јулија Волкова денеска...