НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Девојките од т.А.Т.У веќе извесно време не снимаат нови материјали, повремено настапуваат, имаат и соло кариери, но светот сè уште ги обожава.

Јулија Волкова денеска има 34 години, а заедно со Лена Катина во 2003 година страствено се бакнуваше во спотот за „All the things she said“.

Оттогаш и двете се многу променети, но публиката не може да ја препознае Јулија, која направила повеќе пластични операции и веќе не личи на себе.

Фановите од целиот свет ѝ порачуваат да престане со диетите и естетските корекции, бидејќи е целосно обезличена. Девојките од т.А.Т.у беа познати и по својот природен изглед, поради кои публиката ги обожаваше.

Погледнете како изгледа Јулија денеска:

Слични објави

БЕЗВРЕМЕНСКО ПАРЧЕ: Како правилно се перат фармерки?

Igor

Сузана Гавазова како Карди Би! Прво идат градите, па после таа… (ВИДЕО)

Igor

ПЕЧАТ 2019: Перо се разведе, Марјана призна дека го сака Пеце, а Слаткар и Панчо ќе си „извадеа“ очи!

Васко Спасоски

МАКЕДОНСКАТА водителка во БИКИНИ: И во шестата деценија е во форма (ФОТО)

Igor

Сè за совршен изглед на Оскарите: Познатата актерка морала да стои исправена во автомобилот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Некогаш ЦЕНТАР НА СКАНДАЛ, а сега МОНИКА ЛЕВИНСКИ дели совети за кариера

Igor

Остави Коментар

4 × 3 =

Слични објави

Во знак на револт – Македонските „Анонимуси“ го урнаа официјалниот сајт на Дуа Липа

Еспресо

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Igor

Брз, сочен и вкусен ручек: Направете мусака со сирење (РЕЦЕПТ)

Igor

Сопругата на Икарди заведува и на крајот на светот (ФОТО)

Igor

Двејн Џонсон повторно ги воодушеви фановите: Погледнете што правеше со ќеркичката! (ВИДЕО)

Еспресо

Тамара Тодевска и Роберт Билбилов му ја „летнаа“ од Македонија – погледнете каде отпатуваа (ФОТО)

Igor