ОВАА ЖЕНА Е ПОДГОТВЕНА НА СЕ: Прво ги покажа градите, а сега отиде чекор подалеку (ФОТО)

На јавноста ѝ е веќе добро позната американската Јулија Роуз, која сред бејзбол натпреварот ги покажа голите гради, а сега отиде чекор подалеку и повторно своите фанови ги донесе до лудило. Таа заработи и казна, односно доживотна забрана за следење на бејзбол натпревари. А всушност сето тоа, заедно со својата другарка, како што вели, го направила во добротворни цели.

Ударно случување изминатиов викенд во Лос Анџелес беше бокс мечот на Јутуб ѕвездите Пол Логан и Кси, во кој Кси ја однесе победата.

Сепак, како што другите ја нарекуваат „бесрамната“ Инстаграм ѕвезда, опкружена со илјадници фанови се бакна, и тоа со јазик со својата пријателка. Дали и овој потег беше во добротворни цели, останува да видиме.

Нормално, токму како и минатиот пат, фотографијата и видеото станаа хит на Интернет, па така не е чудно како провокативната Јулија ја следат повеќе од 3 милиони луѓе.

Со што располага Јулија погледнете на нејзиниот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

tops off for Tuesday 👯‍♀️

A post shared by Julia Rose (@its_juliarose) on

View this post on Instagram

can we just start a bruh chain

A post shared by Julia Rose (@its_juliarose) on

View this post on Instagram

Land of free (the nipple) #merica

A post shared by Julia Rose (@its_juliarose) on

View this post on Instagram

Safety first 🏎

A post shared by Lauren Summer (@heylaurensummer) on

Слични објави

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите! (ВИДЕО)

Igor

Лима гола во кревет со ружи кои и ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички (ФОТО)

Igor

Атиџе: Сакам малку да одморам од интервјуа, имам работа со пчелите

Еспресо

Откако беше критикуван зошто ги „удира жените по задникот“, Џанлука „реши да се поправи“ (ВИДЕО)

Igor

ТАП 011 во оригинален состав настапи на белградскиот „Beer Fest“: Публиката целосно откачи (ВИДЕО)

Igor

Хороскопот открива кои мажи се склони на неверства

Еспресо

Остави Коментар

дваесет + 16 =

Слични објави

Нема веќе криење! Синот на поранешниот претседател Ѓорѓе Иванов, Иван во љубовна врска со спортистка (ФОТО)

Igor

Моника, Рејчел и Фиби повторно заедно: Популарните актерки ги воодушевија фановите (ФОТО)

Igor

Емина Јаховиќ за првпат прозборе за врската со турскиот милионер (ФОТО)

Igor

ПОВТОРНО НЕСОГЛАСУВАЊА: Меган Маркл одбива желби на кралското семејство

Igor

Се врати атрактивната ТУНА: Во секси црно бикини пејачката позира покрај базен (ФОТО)

Igor

ПОПУЛАРНИОТ ПЕЈАЧ ПРИЗНАВА: Сакам да ме нарекувате „тоа“

Igor