18.8 C
Скопје
05:43 - 20 јули, 2024

Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци (ВИДЕО)

Супермоделот Наоми Кембел (48) ја заврши љубовната романса со 23 години помладиот британски пејач Лиам Пејн (25), по само четири месеци врска.

„Лиам и Наоми одлично се согласуваа и забавуваа додека беа заедно, често се смееа, но едноставно не им беше судено. Ќе останат пријатели, ништо не си замеруваат еден на друг“ – открива извор близок на манекенката.

Во меѓувреме, порталот Sun објави дека вистинската причина за раскинувањето е тоа што пејачот повеќе не и бил интересен на Наоми.

„Таа повеќе не е загреана за Лиам, едноставно речено и здосади“, изјави извор за овој британски портал.

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....