Наоми Кембел има сериозен опсесивен проблем: „Не ми е гајле што мислите, тоа е за моето здравје“ (ВИДЕО)

Изгледа дека манекенката има проблем со вирусите и бактериите…

Наоми Кембл е една од најпознатите светски модели која го пропатувала целиот свет. Авионите навистина се нејзин втор дом. Манекенката и јавно покажа дека во нив се однесува како во својот дом.

Имено, таа веднаш штом ќе влезе во авионот и ќе седне на своето место, од торбата веднаш вади ракавици и марамици за чистење, и детално пребришува се околу себе, односно се што нејзиниото тело би можело да допре во текот на летот.

За ситуацијата да е уште побизарна, Наоми цел лет на устата носи заштитна марама за случајно да не ги вдише вирусите од другите луѓе.

„Тоа е она што јас го правам на секој лет. Не ми е грижа што мислат луѓето за мене. Тоа е моето здравје и јас така се чувствувам подобро“, кажа искрено Наоми.

Слични објави

Видео хороскоп за 20.05.2019, понеделник

Igor

(ФОТО) Една од најубавите македонски манекенки позира топлес на Инстаграм!

Васко Спасоски

Форбс ја утврди листата: Познатиот рапер и официјално стана милијардер!

Еспресо

Саша Ковачевиќ приведен на аеродромот во Њујорк

Еспресо

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Еспресо

Карлеуша возврати: Ни таа веќе не го следи Тошиќ

Igor

Остави Коментар

11 + 19 =

Слични објави

Заборавете ја Памела Андерсон како русокоса: Таа ја промени бојата на косата и доби пофалби (ФОТО)

Igor

ВИСТИНСКИ ГУРМАНИ: Овие 6 хороскопски знаци најчесто се прејадуваат

Igor

Филмски фестивал во Венеција: НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИ ѕвезди кои досега се прошетаа по црвениот тепих (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Лејди Гага се соблече гола, но со причина! (ФОТО)

Васко Спасоски

Рецепт на денот: Овошен мус со чоколадо

Igor

Заедно ќе го пребродиме ова: Адриана Лима упати порака до сите во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски