ПОЗЛАТЕН КОРСЕТ: Од цената на стајлингот на Јелена Карлеуша ќе ви се сврти во глава

Јелена Карлеуша никогаш не штеди пари кога треба да избере облека за своите настапи.

Овојпат таа пееше во ноќен клуб на Макарска, облечена во корсет и марама со потпис на Версаче, мрежести хулахопки и високи чизми. Сето ова ја чинело многу скапо.

Според официјалната онлајн продавница на Версаче, корсетот кој таа го носи чини 750 долари, а марамата 350 евра.

Слични објави

Секси Дона од „Чувари на плажата“ на 51 години се соблече скроз гола и се поли со… (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскоп за 17 октомври, четврток

Igor

Манекенката Џиџи Хадид и Малик го очекуваат првото заедничко дете (ФОТО)

Еспресо

Роден е Џејмс Тејлор, „Velvet underground“ на чело со Лу Рид го објавија својот деби албум и други настани кои ја одбележаа музиката на историјата…

Еспресо

Готово е! Ирина се иселила од куќата на Бредли Купер

Igor

Опра среде говор падна на сцената – Главен виновник погрешните штикли (ВИДЕО)

Еспресо

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski јануари 15, 2020 at 8:10 am

Многу и оставате простор на една пеачка која не знае ни да се потпише само умот неможе да и се позлати просечна женска не многу разлика од тие кај МТВ.

Reply

Остави Коментар

три − два =

Слични објави

„Човекот Кен“ кој на операции потроши околу 700.000 евра: „Носот ми отпаѓа“ (ФОТО)

Igor

Влатко Стефановски упати музички поздрав за Италија – слушнете и уживајте! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Се сеќавате на малечкото девојче Илма Карахмет? Таа порасна, се омажи и изгледа вака (ФОТО)

Igor

Вкусни, одлични, крцкави печени компири со лук и рузмарин

Igor

Хали Бери заработи критики откако го покажа својот син во штикли (ВИДЕО)

Еспресо

„Висина“, „силикони“, „родена“: Погледнете што најчесто бараат луѓето на „Гугл“ за Лила Филиповска (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian